Technické textílie

Technické textílie


Naše pôsobenie nekončí iba pri UV tlači či reklame.

Zaoberáme sa aj výrobou technických textílií pre priemysel a poľnohospodárstvo, no pomocou technických technológií dokonca dokážeme atraktívne vyriešiť napríklad aj stropné podhľady, vyhotoviť deliace steny a priemyselné PVC závesy či ochranné sieťoviny.

Využite naše odborné a vysokokvalitné služby od počiatočnej konzultácie cez grafický návrh až po samotnú výrobu a montáž. Technické technológie prispôsobíme podľa vašich požiadaviek a vďaka použitiu vysokokvalitných materiálov zaručujeme dlhú životnosť a maximálnu spokojnosť.

Autoplachty


Vynikajúcim pomocníkom na ochranu vozidla pred vonkajšími vplyvmi sú autoplachty. Disponujeme veľkoplošnými tlačiarňami, a preto dokážeme splniť požiadavky majiteľov rôznych typov vozidiel a nájsť funkčné riešenia pre osobný automobil, prívesný vozík alebo kamión.

Zabezpečujeme nielen samotnú výrobu, ale aj montáž servis a predaj príslušenstva. Pracujeme výlučne s vysokokvalitnými materiálmi. 

Portfólio služieb v tomto segmente uzatvára služba opravy autoplachiet, ktoré realizujeme v našom areáli. Vyberte si autoplachty každého rozmeru a nechajte si potlačiť reklamu podľa svojej predstavy.

Priemyselné textílie


Technické textílie pre priemysel pomôžu zlepšiť pracovné procesy, môžu slúžiť aj ako prestavba výrobných plôch či na uskladnenie materiálov.

Uplatnenie však majú ako halová deliaca stena alebo ako krycia plachta na prekrytie strojov ako ochrana pred nepriaznivým počasím. Ak potrebujete hydroizoláciu či zvukové izolácie, technické textílie dokážeme prispôsobiť na mieru kovovej konštrukcie a zabezpečíme tiež zastrešenie a opláštenie. 

Textílie pre poľnohospodárstvo sú ideálnym a dlhodobým riešením na ochranu dobytka, úrody alebo poľnohospodárskych strojov. 

Číre fólie


Veľkoformátová tlač a výroba reklamy na mieru aj na číre fólie, ktoré sú zaujímavou alternatívou k ostatným materiálom. Odlíšte sa!

Fóliové okná slúžia ako ochrana pred nepriaznivými vplyvmi počasia, čím vám umožnia využívať letné terasy a altánky za každého počasia, resp. počas celého roka. Náš profesionálny tím vám navrhne funkčné riešenie na mieru podľa vašej predstavy a požiadaviek s prihliadnutím na použitú konštrukciu. 

Zabezpečíme i vstupný vchod posuvnými dverami alebo prechodovými lamelami. Číre fólie sú z kvalitného materiálu s UV stabilizátorom, teda zaručujú dlhodobé a efektívne riešenie.

Ochranné sieťoviny


Na bočné opláštenie je vhodné použiť ochranné sieťoviny, ktoré vyrábame a dodávame poľnohospodárom.

Ochranné sieťoviny sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov, preto slúžia ako účinná ochrana pre slnečným žiarením, silnému vetru či dažďu alebo inými vonkajšími nepriaznivými vplyvmi a zverou. 

Nemusíte sa obávať teplotných kolízií, pretože ochranné sieťoviny zabezpečia správnu reguláciu teploty, no zároveň ochránia váš dobytok pred poveternostnými vplyvmi. Výhodou je jednoduchá montáž, ktorú vám zabezpečíme spolu s výrobou. 

Stropné pohľady


Technické textílie môžu byť atraktívnou voľbou v modernom dizajne aj pri stropných podhľadoch a stenách v miestnostiach. Ako to funguje? Používame kvalitný materiál SOLTIS, ktorý sa napne pomocou obvodových líšt.

Výhodou spomínaného materiálu je možnosť potlačiť ho na mieru a vďaka mikro perforácii textílie sa zlepší akustika v priestore a zakryjú sa nedostatky hrubej stavby. 

Estetika, funkčnosť, jednoduchá montáž, výborné akustické vlastnosti a ľahká údržba sú základné vlastnosti stropných podhľadov, ktoré dokážu splniť očakávania aj náročných klientov.