Reklama

Reklama


Neveríte, že kľúč k úspechu sa skrýva v dobrej reklame? STAVTE SA! Stavte na zisk, ktorý vám zaručí kreatívna reklama, aby ste inšpirovali zákazníkov k nákupu vašich produktov či služieb. Stavte na odborníkov, ktorí vedia, ako vylepšiť váš biznis. A my sa stavíme, že budete maximálne spokojní. 

Zmeňte zastarané alebo negatívne myslenie vašej firmy pomocou reklamy, ktorú vám nielen vyrobíme, ale aj vytlačíme a namontujeme. Vyberte si z našej ponuky reklamných predmetov a vďaka špičkovej technológii UV tlače FLATBED dokážeme potlačiť akýkoľvek materiál do hrúbky až 50 mm o rozmeroch do 3200x2000 mm.


Grafika


Grafika je základom k osloveniu nových a existujúcich zákazníkov. Potrebujete logo alebo kreatívnu grafiku? Postaráme sa o vašu reklamu od A po Zet: grafické práce, výroba loga či fotografovanie ako vstup do sveta reklamy.

Nechajte si vyrobiť pútavý a kvalitný grafický dizajn, ktorý odprezentuje vašu spoločnosť na profesionálnej úrovni. Oblečte svoj biznis do nových a moderných šiat. Náš tím odborníkov a grafikov vám pomôže pri vytvorení produktov, ktoré vyniknú na trhu. 

Kombinujeme cenovú dostupnosť a kvalitu s cieľom ponúknuť tie najlepšie služby, ktoré zodpovedajú vašim očakávaniam a rozpočtu.

UV tlač


Neradi sa chválime, ale naše technológie patria k špičke v oblasti UV tlačiarní, pretože disponujú špeciálnym nanášaním farieb s vysokokvalitným rozlíšením tlače 1081 dpi priamo na vami zvolený materiál.

Ak sa rozhodnete pre potlač UV tlačou, určite oceníte odolnosť farieb voči vyblednutiu a expresné vyhotovenie, pretože potláčané reklamné predmety touto digitálnou technológiou sú vďaka UV žiareniu okamžite suché a fixované. 

Kvalita, odolnosť, vysoké rozlíšenie, rôznorodosť materiálov, rýchlosť a ekologickosť sú atribúty, ktoré charakterizujú UV tlač. Nechajte potlač na odborníkov.

Montáž reklám


Návrh grafických dizajnov, tvorba klasického i 3D loga, výroba vizitiek a veľkoplošných banerov, reklamných polepov, formátovanie PVC dosiek – spomenuli sme len úryvok našich prác, avšak naše profesionálne služby nekončia pri výrobe reklamy.

Spektrum našich odborných zručností vám radi ukážeme aj v ponuke ďalších služieb, ako je napríklad montáž reklám na mieru. Nechajte montáž reklamy na tím odborníkov BAMIDA a tešte sa z úspechu, ktorý vám nová reklama prinesie.

Maľovaná reklama


Chcete sa odlíšiť od konkurencie? V našej ponuke služieb nájdete i možnosť aplikácie reklamy formou maľovania, na ktorú využívame kvalitné farby SERICOL. Nechajte si namiešať požadovaný odtieň farby podľa vzorkovníka PANTONE. 

Grafický dizajn sa môže aplikovať na PVC materiál alebo na rôzne reklamné plochy z technickej textílie. Využitie má však aj na fasádach budov, autách, plotoch, billboardoch, baneroch, rovnako tiež v interiéri. 

Oslovte svojich zákazníkov originálnym spôsobom. Reklamná maľba je kreatívnym riešením pre váš biznis. Životnosť maľovanej reklamy je zhruba 7-9 rokov. 

Rôzne produkty


Hľadáte vhodný produkt na vašu reklamu? Či už potrebujete veľkoplošnú potlač na banery, billboardy, sieťoviny, technické textílie či fólie alebo obrazy na plátno, textil, rolovacie indoorove systémy, jedno je isté: ste na správnej adrese.

Okrem klasických reklamných produktov v našej ponuke nájdete i sklenené produkty, ako sú grafosklá, kuchynské zásteny a obrazy, ktoré majú jednoduchú údržbu a vďaka svojmu dizajnu sú súčasťou modernej architektúry.